Gray Isis

Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Gray Isis

Gray Isis – Mermer dhe Granit Egjiptian – Marble Egypt Ne eksportojmë mermer dhe granit egjiptian në të gjithë botën me të gjitha përfundimet e kërkuara.

Specifikimet standarde dhe të dhënat teknike për Isis gri

Isis gri

1 përcaktimi i përthithjes së ujit në atmosferë pr 0,12%
2 Përcaktimi i modulit të këputjes 17.9 N\mm2
3 Përcaktimi i rezistencës përkulëse 13,8 N\mm2
4 Përcaktimi i rezistencës në shtypje 146,9 N\mm2
5 Përcaktimi i rezistencës ndaj gërryerjes 38.1 HA
6 Përcaktimi i dendësisë reale të dukshme 2627KG\M3

Specifikimet standarde

Emri i materialit: Gray Isis
Vendi i origjinës: Egjipt.
Disponueshmëria e materialit: Blloqe, pllaka, pllaka.
Përmasat e pllakave: 265-300cm x 160-195cm.
Trashësia e pllakave (Disponueshmëria): 15, 20, 30, 40, 50 mm (deri në 200 mm sipas porosisë).
Dimensionet e pllakave (Disponueshmëria): Çdo dimension.
Trashësia e pllakave: 10, 12, 15, 20, 30, 40 mm (deri në 200 mm sipas porosisë).
Mbarimet e sipërfaqes: E lëmuar, e pa lëmuar

Kthehu te Graniti Egjiptian

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gray Isis”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *