Designer
Përshëndetje.
NE JEMI MARBLE EGYPT
PËR MERMER
DHE GRANIT
DHE GUR

Ne mund të ofrojmë të gjitha sasitë e nevojshme të mermerit dhe granitit për projektet e ndërtimit në mbarë botën.

App
Marble-Egypt--3
Marble-Egypt--1
Marble-Egypt
MOTOJA JONË ËSHTË
EKSELENCE DHE SAKTËSI.

Ne në Marble Egypt kujdesemi për çdo detaj të produkteve tona.

Marble-Egypt--2
Web
MERMER EGJIPT
PËR MERMER
DHE GRANIT

Ne kujdesemi për përfundimin e porosive të klientëve para kohe dhe cilësinë e lartë të produkteve tona.

Contact
Kontaktoni.

Hej! Keni një projekt në mendjen tuaj? Dëshironi të punoni me mua? Mos ngurroni të më shkruani një email ose të më kapni në një nga lidhjet sociale më poshtë.

previous arrow
next arrow

Mermer dhe Granit Egjiptian

Mermer dhe Granit i Egjiptit është një nga llojet më të mira të gurëve në botë për sa i përket polimorfizmit, çmimit, cilësisë në prodhim, qëndrueshmërisë dhe fortësisë.

MISIONI DHE VIZIONI YNË

MARBLE EGYPT varet nga kalibrat e aftë, misioni i të cilëve është të ndërthurin natyrën dhe artin për të prezantuar produkte të mrekullueshme me përfundime inovative dhe cilësi superiore. Përveç cilësisë së produktit, angazhimit të markës dhe linjës së fortë të prodhimit, kompania ka përditësuar ciklin e saj të rrjedhës së punës për të arritur më të mirën për klientët e saj. procesit të prodhimit i është shtuar një fazë e kontrollit të cilësisë. Përveç kësaj, një ekip i ri për kujdesin ndaj klientit bëhet përgjegjës për shërbimet pas shitjes. Ne jemi të etur të qëndrojmë në baza të përbashkëta me ju në lidhje me cilësinë dhe standardet

Ne kemi aftësinë për të përmbushur të gjitha dëshirat e klientëve tanë si produktet tona në formën e
(blloqe, pllaka, pllaka, shkallë dhe të prera sipas madhësisë)
të prodhuara sipas specifikimeve ndërkombëtare me përfundime të ndryshme si p.sh
e lëmuar, e lëmuar, e krehur, e rërë, e djegur, me çekiç, e rrëzuar, fytyrë e ndarë

Mermer egjiptian

Granit egjiptian

Slide 1
Image is not available

Kam kohë që kërkoj një kompani të mirë mermeri. Kjo është e sigurt! Unë e kam plotësuar kërkesën time me të gjitha detajet e kërkuara!

James Deluca
Menaxheri
Slide 2
Image is not available

Këta djem kanë vërtet aftësi të mahnitshme në këtë fushë. Jam i mahnitur me cilësinë e këtij Mermeri

Sam Dean
Inxhinier
Slide 3
Image is not available

Marble Egypt është një nga kompanitë e pakta që ofron një produkt me cilësi të lartë me një çmim të arsyeshëm. Faleminderit të gjithë punonjësve të kompanisë.

Lucy Crowe
Inxhinier
Slide 4
Image is not available

Ndjej se kam marrë më shumë sesa vlera e parave të mia. Kjo është gjithmonë një ndjenjë e mirë.

Farrah Lynch
Menaxher i shitjeve
Slide 5
Image is not available

Smart Slider 3 is the best slider that i’ve tried so far. There’s so many useful functions and easy to understand how to use it.

Ne kemi komunikuar shpejt me kompaninë dhe aplikimin dhe dorëzimin në kohën e duhur. Mbani punën e mirë djema.

Joe Muntz
Menaxher i shitjeve
previous arrow
next arrow